Кошик
39 відгуків

Смуга латунна

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Латунна смуга ― це холоднокатаний напівфабрикат, який потім застосовується у виробництві продукції різного

призначення. Латунна смуга виробляється із сплавів таких марок Л63, Л68, Л80, Л90, ЛМц58-2, ЛС59-1, ЛО90-1, при цьому склад сплавів регламентується вимогами ГОСТ 15527. Одним з основних показників є довжина, для латунної смуги вона повинна знаходитися в діапазоні від 1 до 2 метрів.
Латунна смуга відмінно піддається обробці механічними операціями (пресування, штампування, тиснення, різанні), внаслідок чого вона йде на виробництво дрібних деталей в електротехніці, автоелектриці, електромеханіки, радіотехніці, телекомунікаційної галузі. З латунної смуги робляться шайби, профіль, непроволочные резистори, елементи реле, конденсаторів, водо - та газорозподільної апаратури.

Додавання в латунь цинку і алюмінію дозволяє поліпшити стійкість сплаву до атмосферної корозії, додавання свинцю покращує стійкість до впливу морської води. Крім того, латуні зі свинцем використовуються в годинний та автомобільної промисловості. Додавання великої кількості свинцю (до 3%) робить латунну стружку ламкої, але це дає можливість отримувати поверхня високого ступеня чистоти (при обробці різанням). Введення в латунь заліза і нікелю покращує характеристики сплаву.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner