Кошик
39 відгуків

ПЕРФОРАЦІЯ


 

Сортування: у вигляді галереї у вигляді списку
товарів на сторінці:

Перфорація

перфорований Лист, перфолист
   Перфорація металу - це пробивання в металевому аркуші отворів різної форми: круглі, квадратні, прямокутні, овальні та ін. Багато різних видів отворів можна отримати суміщенням отворів простої форми. Компанія "МР" виготовляє перфорований лист (перфолист) на німецькому координатно-пробивном пресі з ЧПУ фірми "TRUMPF", що гарантує високу якість одержуваних виробів.
   Вироби з перфорованого листа користуються великою популярністю через надання конструкцій, що містить лист таких якостей як легкість, краса і прозорість. Можлива перфорація (висічка, просічка) різних матеріалів: конструкційні сталі, нержавіючі, оцинкований лист, алюміній, акрил та ін. Дизайнер, архітектор чи інженер, який використовує при проектуванні перфорований метал, додасть виробу індивідуальний стиль. Не важливо, буде перфорація по контуру або вироби будуть містити перфорований логотип компанії, ідея, втілена в металі підкреслить індивідуальність і високий рівень дизайнерського рішення.
   Дуже красиво виглядає нержавіючий перфорований лист.
Типи стандартної перфорації:
1
Типи перфорації:
Код перфорації складається з двох знаків - букви, що позначає взаємне розташування отворів та цифри, що позначає форму отвору. 
a - отвори розташовані по квадрату; 
b - отвори розташовані по прямокутника; 
c - отвори розташовані по шестикутнику; 
d - отвертия розташовані по квадрату з поворотом на 45°; 
e - отвори розташовані з симетричним зміщенням; 
1 - кругле отвертие; 
2 - квадратний отвір; 
3 - прямокутний отвір; 
4 - Прямокутник з округленими краями.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner